КАСТИНГИ ТА КОНКУРСИ

Наша команда Синій Птах 2019

#TheBlueBirdTeam2019

За результатами відкритих кастингів, що були проведені у Харківській Театральній Резиденції, до участі у проекті «Синій Птах.Повернення» відібрано музикантів-інструменталістів, вокалістів та танцюристів, які приймуть участь у презентації 21 жовтня 2019 р. та в подальшому будуть зпрошені до участі у роботі над постановкою вистави «Синій Птах.Повернення».

Харківська Театральна Резиденція‎ Синій Птах. Кастинг виконавців

Проектна команда Харківської театральної резиденції «Синій птах. Повернення» оголошує прийом заявок для участі у кастингу за наступними номінаціями:

- Артист –вокаліст (1 баритон, 1 мецо-сопрано, 1 сопрано (ліричне))

- Артист- інструменталіст (1 флейта (+пікколо), 1 гобой (+англ. ріжок), 1 кларнет (+бас-кларнет), 1 фагот, 1 валторна, 1 труба, 1 тромбон, 1 перкусія, 1 фортепіано, 1 скрипка І, 1 скрипка ІІ, 1 альт, 1 віолончель, 1 контрабас)

- Артист хору (4 сопрано, 4 альти, 4 тенори, 4 баси)

Порядок проведення кастингу.

→ Відкритий конкурс ідей "Харківська Театральна Резиденція: створення модерного українського культурного бренду"

Харківська Театральна Резиденція запрошує до участі у відкритому конкурсі ідей із створення власного бренду.

Дорогі друзі!

Харківська Театральна Резиденція - відкритий творчий простір та лабораторія, сфокусована на розвитку сучасного українського музичного театру. Завдяки підтримці Українського Культурного Фонду, ми отримали можливість почати працювати над нашим першим проектом "Синій Птах.Повернення". Ми маємо амбітні творчі та адміністративні плани щодо довгострокового сталого розвитку нашої інституції.