КАСТИНГИ ТА КОНКУРСИ

→ Відкритий конкурс ідей "Харківська Театральна Резиденція: створення модерного українського культурного бренду"

Харківська Театральна Резиденція запрошує до участі у відкритому конкурсі ідей із створення власного бренду.

Дорогі друзі!

Харківська Театральна Резиденція - відкритий творчий простір та лабораторія, сфокусована на розвитку сучасного українського музичного театру. Завдяки підтримці Українського Культурного Фонду, ми отримали можливість почати працювати над нашим першим проектом "Синій Птах.Повернення". Ми маємо амбітні творчі та адміністративні плани щодо довгострокового сталого розвитку нашої інституції.

Створення сучасного бренду - одне з наших нагальних завдань. Звертаємось до всіх, кому це може бути цікавим, з пропозицією прийняти участь у відкритому конкурсі ідей. Надсилайте будь-які ваші пропозиції з графічного дизайну, слоганів, розвитку комунікацій із ЗМІ та професійними середовищами тощо. Скористайтесь, будь-ласка, формою нижче для зручного відправлення нарисів ваших ідей у вигляді файлів word, pdf, файлів зображень, відео та ін. у строк до 10 жовтня 2019 р.

Ми гарантуємо дотримання прав інтелектуальної власності та будь-яке використання отриманих матеріалів виключно за Вашої згоди.

*Для завантаження файлів використайте будь-ласка Google-Диск або один з популярних сервісів для обміну файлами (наприклад, fex.net).