КАСТИНГИ ТА КОНКУРСИ

Харківська Театральна Резиденція‎ Синій Птах. Кастинг виконавців

Проектна команда Харківської театральної резиденції «Синій птах. Повернення» оголошує прийом заявок для участі у кастингу за наступними номінаціями:

- Артист –вокаліст (1 баритон, 1 мецо-сопрано, 1 сопрано (ліричне))

- Артист- інструменталіст (1 флейта (+пікколо), 1 гобой (+англ. ріжок), 1 кларнет (+бас-кларнет), 1 фагот, 1 валторна, 1 труба, 1 тромбон, 1 перкусія, 1 фортепіано, 1 скрипка І, 1 скрипка ІІ, 1 альт, 1 віолончель, 1 контрабас)

- Артист хору (4 сопрано, 4 альти, 4 тенори, 4 баси)

Порядок проведення кастингу.

І тур . Відбір конкурсною комісією претендентів за поданими документами.

Мають бути надіслані на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. наступні документи : заповнена та підписана анкета учасника; творче резюме; портфоліо (є обов’язковим лише для Артистів –вокалістів); мотиваційний лист (за бажанням претендента), програма для творчого випробування у ІІ-му турі кастингу.

ІІ тур. Відкриті творчі прослуховування

Галерея «ComeIN», Харків, вул.Данилевського, 26

Програма творчих прослуховувань.

- Артист-вокаліст

Прослуховування проводяться 4 жовтня 2019 р. з 15.00

1. Мають бути виконані два різнохарактерних твори за власним вибором. Перевага буде надаватись творам, що були написані пізніше 1950 р. Тривалість виступу – до 15 хв.

2. Виконання монологу (українською мовою), тривалістю до 5-ти хв.

3. Співбесіда з режиссером-постановником проекту. Претендент має бути готовим до виконання акторських завдань, що можуть бути поставлені режисером.

- Артист- інструменталіст

Прослуховування проводяться 4 жовтня 2019 р. з 15.00

1. Виконання мініатюри за власним вибором для інструмента соло, тривалістю до 7 хв. Перевага буде надаватись творам, що були написані пізніше 1950 р.

2. Співбесіда з диригентом-постановником проекту.

- Артист хору

Прослуховування проводяться 5 жовтня 2019 р. з 15.00

1. Мають бути виконані два різнохарактерних твори за власним вибором. Перевага буде надаватись творам, що були написані пізніше 1950 р. Тривалість виступу – до 10 хв.

2. Співбесіда з хормейстром-постановником та режиссером-постановником проекту. Претендент має бути готовим до виконання акторських завдань, що можуть бути поставлені режисером.

- Організатори кастингу забезпечують претендентів послугами концертмейстера для участі у ІІ-му турі.

- Відібрані за результатами кастингу артисти будуть запрошені до співпраці у проекті «Синій птах. Повернення».

За уточненнями та будь-якою додатковою інформацією Ви можете звертатись до музичного координатора проекту Сергія Горкуші (093) 952 59 97 ( вайбер, телеграм)

Заповнити форму заявки