СИНІЙ ПТАХ. ПОВЕРНЕННЯ | синій птах, музичний театр, синій птах аналіз, блакитний птах, синій птах читати, про щастя, дитячий музичний театр, актуальна українська опера, модерний український музичний театр, нова українська оперна музика, сучасна опера, сучасний музичний театр, театральна резиденція в Харкові, театрально-музична резиденція в Харкові, харківська театральна резиденція, модерновий український музичний театр, прощастя

Микола Осипов

Координатор Проекту:

Керівник Центру Сучасного Мистецтва «Новая Сцена», засновник, художній керівник і режисер театру «Новая Сцена», голова правління Благодійного фонду «Харківський Театральний Центр», актор Харківського Академічного російського драматичного театру ім. А.С. Пушкіна, викладач акторської майстерності в Харківському

Дмитро Кутовий

Співкоординатор проекту:

засновник та голова наглядової ради БФ « Харківський Театральний Центр» ( з 2005 р.), ініціатор та координатор Kharkiv ZA ZAZZ fest ( 2008-2012 р.р.), ініціатор та координатор фестивалю «Україна: разом на зліт»( 2015 р.), ініціатор та координатор проектів Молодіжного Музичного Хабу (2018р.): фестиваль «Схід ОПЕРА Просто Неба», «Конкурс Молодих Композиторів»

Дмитро Терновий

Співкоординатор проекту:

Журналіст, драматург, переможець низки українських та міжнародних драматургічних конкурсів, п’єси видані та поставлені в Україні, Германії, Австрії, Франції.

Юлія Філіпська

Співкоординатор проекту:

Композиторка, педагог, лауреат українських та міжнародних конкурсів з композиції ( Україна, Німеччина, Греція), закінчила ХМУ імені Б.М.Лятошинського в 2013 р. (відділ «Теорія музики»), 2018 р. закінчила ХНУМ імені І.П.Котляревського по класу «Композиція» ,магістр; працює викладачем музично-теоретичних дисциплін в ХМУ імені Б.М.Лятошинського (з 2015 року), вчиться в аспірантурі.

Максим Тележний

Співкоординатор проекту:

Хореограф, педагог, представник однієї з найсильніших в Україні команд брейк-дансу H.Blast & Tatanakacrew, яка неодноразово перемагала в національних і міжнародних змаганнях і стала фіналістом ТВ шоу «Україна має талант»

Сергій Горкуша

Співкоординатор проекту; організація та проведення кастингів інструменталістів та вокалістів, забезпечення репетиційних сесій, підготовки музичних програм та номерів у рамках проекту, підготовка та проведення аудіо записів та презентації результатів проекту.

Професійний музикант, диригент-постановник , музичний менеджер, координатор програм сучасної музики Молодіжного Музичного Хабу; один з засновників та учасник «Kharkiv Guitar Quartet» та ансамблю сучасної музики Схід ОПЕРА Ensemble

Катерина Жигалова

Співкоординатор проекту; організація, проведення та презентування дослідження «Ілля Сац в українському та світовому культурному контексті»; забезпечення проведення артіст-ток за результатами проекту.

Дипломований музикознавець, мистецтвознавець, , музичний критик, педагог з теорії музики, автор наукових статей, ведуча концертних програм. Співпрацювала с оркестрами Харківської Обласної Філармонії, МАСО «Слобожанський» та Національним оркестром «Київські солісти», Схід ОПЕРА Ensemble, скрипалем Валерієм Соколовим