НОВИНИ

У Музично-театральній бібліотеці ім. Станіславського пройшла відкрита зустріч, що організована Харківською Театральною Резиденцією

6 серпня у Музично-театральна бібліотека ім. Станіславського пройшла відкрита зустріч, що організована Харківською Театральною Резиденцією в рамках підтриманого Український культурний фонд проекту "Синій Птах.Повернення". Зустріч була присвячена постаті композитора Іллі Саца та обговоренню історії та сучасного стану речей в музиці для театру.

З великим задоволенням зустріли вже сталих "резидентів", що регулярно приймають участь у відкритих заходах Резиденції, так і зовсім нових відвідувачів, серед яких цього разу були професійні музикознавці та історики театру.
Нагадуємо, що одним з завдань нашого проекту є повернення до українського культурного контексту імені композитора Іллі Саца. Мистецтвознавиця Katerina Zhigalova готується до презентації своєї роботи у жовтні, але вже на цій зустрічі розповіла багато цікавого про особисту долю музику Іллі Саца. Композиторка Юлия Филипская виконала вальс, що був написаний І.Сацем для вистави МХТ "Мізерер" за п'єсою Юшкевича у постановці Станіславського та розповіла, як вона бачить співіснування у майбутній виставі "Синій Птах.Повернення" власної музики та деяких лейтмотивів та цитат Іллі Саца.

-Кожна відкрита зустріч Резиденції відкриває проект з нового боку та зацікавлює нові професійні кола та широкі глядацькі аудиторії. Партнерства, що утворюються між організаторами проекту та різними культурними та освітніми інституціями та майданчиками Харкова, є дуже важливим досвідом пошуку спільних інтересів, напрацювання методів творчої та організаційної, а також медійної взаємодії між колегами, що представляють різні сектори культури, - наголошують організатори зустрічі.

Харківська Театральна Резиденція набирає обертів та готується до нових цікавих зустрічей, презентацій, кастингів.

Слідкуйте за новинами, підписуйтесь на сторінку проекту в ФБ, відвідуйте веб-сторінку проекту bluebird.novascena.org та поширюйте дописи, фото та відео-матеріали.