НОВИНИ

Проект "Синій Птах.Повернення", що реалізується Харківською Театральною Резиденцією за підтримки Українського Культурного Фонду , презентований у Бельгії

Проект "Синій Птах.Повернення", що реалізується Харківською Театральною Резиденцією за підтримки Українського Культурного Фонду , презентований у Бельгії в рамках співробітництва між ініціатором проекту - Центром Сучасного Мистецтва "Нова Сцена" (Харків) та клубом "РОТАРІ КЛУБ KHARKIV MULTINATIONAL" (Харків) для учасників Міждержавного Комітету ICC BeLux-Ukraine Rotary International.

Микола Осипов, координатор Харківської Театральної Резиденції, голова правління ЦСМ "Нова Сцена":

"Найважливішими напрямками розвитку нашого проекту ми вбачаємо просування модерного українського музичного театру за межі України. З самого початку в нас склались партнерські відносини із харківським клубом "РОТАРІ КЛУБ KHARKIV MULTINATIONAL" та безпосередньо із пані Ольгою Зміївською. Саме за її пропозицією була підготовлена спеціальна презентація та напрацьовані середньо- та довгострокові спільні плани, пов'язані із розвитком проектних ідей, вибудовою нових міжнародних партнерств та майбутньою презентацією проекту у містах України та Бельгії. Нашою літературною основою є твір великого бельгійського письменника та драматурга, лауреата Нобелівської премії з літератури Моріса Метерлінка. У цьому контексті ми плануємо проведення впродовж вересня та жовтня спільної соціально-культурної кампанії "Анті-Конкурс Синій Птах.PROЩастя". Ми пропонуємо українцям та бельгійцям без будь-яких вікових обмежень поділитись своїм власним сприйняттям ЩАСТЯ: згадати щасливі моменти життя, помріяти, а, можливо, й посумувати... На веб-ресурсі проекту http://bluebird.novascena.org буде створено спеціальну форму для надсилання малюнків, світлин та текстів. Наприкінці жовтня ми створимо окрему експозицію за результатами анті-конкурсу, також плануємо використовувати отримані матеріали у подальшій роботі вже на стадії постановки вистави "Синій Птах.Повернення". Плануємо залучити до проекту також дитячі та сімейні аудиторії, навчальні заклади."

Ольга Зміївська,"РОТАРІ КЛУБ KHARKIV MULTINATIONAL":

Разом із членкинею нашого клубу, відомою харківською громадською діячкою Світланою Резван, координаторами проекту Молодіжного Музичного Хабу Схід ОПЕРА диригентом Сергієм Горкушею та арт-менеджером Дмитром Кутовим ми також співпрацюємо зараз у проекті «Харківська Театральна Резиденція / Синій Птах.Повернення» . Впевнена, що це буде нове слово в українському музичному театрі. Хочу підкреслити, що для нас не менш важливими за творчі є аспекти саме просування модерного українського культурного продукту у світі через мережу бізнес-зв’язків та громадських і культурних контактів . Знаєте, саме комунікації змінюють світ краще за все!  Під час проведення презентації для бельгійських колег ми отримали дуже добрий фідбек, продовжуємо спільну роботу та зробимо все для того, щоб проект був достойно представлений через мережу клубів ротарі в Україні та в Бельгії."

Завантажити презентацію - в форматі PDF!