ПРОЕКТИ

→ Відкритий конкурс ідей "Харківська Театральна Резиденція: створення модерного українського культурного бренду"

Харківська Театральна Резиденція запрошує до участі у відкритому конкурсі ідей із створення власного бренду.

Дорогі друзі!

Харківська Театральна Резиденція - відкритий творчий простір та лабораторія, сфокусована на розвитку сучасного українського музичного театру. Завдяки підтримці Українського Культурного Фонду, ми отримали можливість почати працювати над нашим першим проектом "Синій Птах.Повернення". Ми маємо амбітні творчі та адміністративні плани щодо довгострокового сталого розвитку нашої інституції.

Синій Птах. Долучайся до просування нового українського кульутрного бренду!

Скачуй (архів) оригінал-макет магнита, поштівки, або об'ємної наліпки, надсилай нам фото використання бренду та отримуй безкоштовний квиток на заходи та вистав, що проходитимуть у Харківській Театральній Резиденції.

Фото надсилайте через нашу сторінку у Фейсбук @ukrainebluebird

Проект літературної партисипації "Синій Птах.Інтерактивне лібрето"

В Харкові 27 серпня стартував унікальний відкритий проект літературної партисипації в сфері сучасного музичного театру.

Харківська Театральна Резиденція у колаборації з « Сутність L. з Наталкою Маринчак» запрошує україномовних поетів до участі у створенні інтерактивного лібрето для музично-драматичної вистави «Синій Птах.Повернення» в рамках проекту літературної партисипації. Ми пропонуємо поетам написати власні варіанти низки поетичних фрагментів для вокального виконання, спираючись на Синопсис та завдання, що розроблені проектною командою та були вперше публічно представлені 27 серпня 2019 р.під час Відкритої Зустрічі Харківської Театральної Резиденції, що відбулась у Харківській Бібліотеці Толстого.

Повні умови участі, синопсис та завдання зібрані у файлі, який Ви можете скачати у форматі PDF.

Анті-Конкурс Синій Птах. PROЩастя

Ми пропонуємо всім бажаючим без будь-яких вікових обмежень поділитись своїм власним сприйняттям ЩАСТЯ: згадати щасливі моменти життя, помріяти, а, можливо, й посумувати...

Синій Птах. Зустріч.

Серія інтерв'ю з учасниками Харківської Театральної Резиденції

"Синій Птах Дмитро Терновий. Драматург"

"Синій Птах Юлія Філіпська.Композиторка"

"Синій Птах Микола Осипов. Режисер"

"Синій Птах Сергій Горкуша. Гітарист і диригент"

"Синій Птах Костянтин Пономарьов. Дизайнер"

"Синій Птах Вікторія Захарченко. Хореографиня"

"Підсумкове відео"

Цей матеріал підготовлений медіагрупою "Накипіло"та входить до серії інтерв'ю з учасниками Харківської Театральної Резиденції (bluebird.novascena.org). 2019 року Резиденція за підтримки Українського Культурного Фонду (ucf.in.ua) здійснює проект "Синій Птах.Повернення", присвячений сучасному українському музичному театру.
Більше інформації на вебресурсі проекту bluebird.novascena.org та на сторінці Харківська Театральна Резиденція у фейсбук https://www.facebook.com/ukrainebluebird/