ПРОЕКТИ

Проект літературної партисипації "Синій Птах.Інтерактивне лібрето"

В Харкові 27 серпня стартував унікальний відкритий проект літературної партисипації в сфері сучасного музичного театру.

Харківська Театральна Резиденція у колаборації з « Сутність L. з Наталкою Маринчак» запрошує україномовних поетів до участі у створенні інтерактивного лібрето для музично-драматичної вистави «Синій Птах.Повернення» в рамках проекту літературної партисипації. Ми пропонуємо поетам написати власні варіанти низки поетичних фрагментів для вокального виконання, спираючись на Синопсис та завдання, що розроблені проектною командою та були вперше публічно представлені 27 серпня 2019 р.під час Відкритої Зустрічі Харківської Театральної Резиденції, що відбулась у Харківській Бібліотеці Толстого.

Повні умови участі, синопсис та завдання зібрані у файлі, який Ви можете скачати у форматі PDF.

Концепція вистави, над створенням якої за підтримки Українського Культурного Фонду працює Харківська Театральна Резиденція, базується на синтезі музики, драми, вокалу, хореографії і сучасної сценографії та заснована на міфології п’єс лауреата Нобелевської премії з літератури Моріса Метерлінка.

Тексти, відібрані командою проекту, увійдуть до спеціальної презентаційної електронної збірки та будуть опубліковані на фб-сторінці проекту, на сайті Харківської театральної резиденції «Синій птах. Повернення», а також на сторінках партнерів проекту: «Сутність L. з Наталкою Маринчак». Тексти також можуть бути використані в Презентації проекту «Синій Птах.Повернення» та у версіях вистави, робота над якою триватиме.

Увага!Надаючи матеріали, автори підтверджують згоду на використання своїх творів у відповідності до заявленої проектної мети.

Усі автори-партисипанти будуть запрошені на Презентацію проекту у жовтні.

Тексти треба надсилати на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., вказуючи у Темі листа

 «Синій Птах. Літературна партисипація» та номер завдання.

Завантажити PDF

Партнери проекту:

Харківська бібліотека Толстого

Сутність L. з Наталкою Маринчак